Skaidre1Rugsėjo 18-os popietę grupė 6a ir 6c klasės mokinių išsiruošė Į Kauno 9 fortą. Ši išvyka buvo skirta paminėti Žydų genocido dienai. Šeštokai susikaupė pabuvoję žydų žudymo vietoje, kur dabar pastatytas įspūdingas memorialas. Muziejuje moksleiviai matė nužudytų žmonių daiktus. Juos sukrėtė faktas, jog čia nužudyta 30 000 žydų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos. Vėliau vyko edukacinis užsiėmimas,kurio metu mokiniai tyrinėjo požemius, atskleidė jo paslaptis.

Nuotraukos

Gražus būrys mūsų mokyklos 5a,b,c klasės mokinių vasarą pasitiko keliaudami prie jūros. Jie apsilankė po remonto atidarytame Jūrų muziejuje, kur dalyvavo edukacinėse programose „Vėjų uostas“ ir „Pajusk jūros aukso skonį“. Penktokams buvo įdomu sužinoti, kokiais prietaisais galima išmatuoti vėjo stiprumą, kryptį, kaip pašaukti vėją vardu. Taip pat jie sužinojo, kokią žuvį gaudė žvejai, kaip vyko žvejyba įvairiais tinklais, kaip išsiųsti pagalbos žinutę iš laivo. Tikra atgaiva buvo pajusti jūros bangų vėsą. Na o delfinų pasirodymui abejingų neliko. Penktokai šią išvyką apibūdino kaip įdomiausią iš visų.

Karštą gegužės 30 dienos vakarą mokyklos aktų salėje mokiniai, tėvai ir mokytojai rinkosi į padėkos tėvams šventę „Žodžiai“. Džiaugiamės, kad šis tradicinis renginys pritraukia ne tik mokyklos bendruomenės narius, bet joje kasmet maloniai sutinka dalyvauti ir Pal. Jurgio Matulaičio parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis. Šiais metais renginyje dainos, šokiai ir prasmingi žodžiai buvo skirti pasauliui, gyvybei, šeimai, meilei artimui ir Tėvynei. Svarbiausia šventės dalimi tapo padėkų tėvams įteikimas. Jų gausa rodo, kad mūsų mokykloje yra ne tik daug puikiai besimokančių mokinių, bet ir tėvelių, kurie negaili savo laiko ir pastangų padėdami mokyklai. Dar kartą dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo.

Gegužės 28 – birželio 1 dienomis mokinių tarybos iniciatyva organizuota „Spalvų savaitė", kurios metu mokykla sužydėjo įvairiomis spalvomis ir atspalviais. Dėkojame visiems, kurie padėjo šią savaitę padaryti įdomesnę ir žaismingesnę.

migle2018Šiemet Lietuva šventė 100 – tąjį gimtadienį. 8b klasės mokinė Miglė Bernatonytė parengė dovaną – knygutę „100 uždavinių apie Lietuvą“, kuri miesto matematikos kūrybinių darbų konkurse „Šimtmečio matematika“ užėmė 1-ąją vietą.
Respublikinėje 8-12 klasių mokinių kūrybinių darbų konferencijoje „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose Lietuvos 100-mečio kontekste“ užėmė 3 vietą.