Rudens atostogų metu Kaune vyko šachmatų turnyrai, kuriuose sėkmingai pasirodė Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos jaunieji šachmatininkai. Iš pradžių vyko Lietuvos Šachmatų Mokyklos organizuotas Žaibo turnyras, kuriame puikiai pasirodė pirmokas Kajus Valukonis. Surinkęs 4 taškus iš 6 galimų, iškovojo 8 vietą. Antrokų Timo Dabašinsko ir Kristupo Kolojansko sąskaitoje atitinkamai 4 taškai - 9 vieta ir 3,5 taško - 13 vieta. Mergaičių tarpe gerai pasirodė antrokė Beata Gutauskaitė - 3 taškai ir iškovota 5 vieta.
Vėliau sporto mokykloje "Gaja" vyko šachmatų turnyras "Kauno Viltys- 2022". Šiame turnyre vėl sėkmingai sužaidė Timas Dabašinskas. Surinkęs 4 taškus iš 6 galimų, savo amžiaus grupėje iškovojo 3 vietą. Kristupo Kolojansko ir antroko Mato Jurkevičiaus sąskaitoje - 2 taškai iš 6 galimų.
      Šachmatų treneris  Laimutis Šolys