kvietimas mokytis2022

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, bendradarbiaudamas su Tautinių mažumų departamentu (TMD) prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, gegužės 18 dieną antrą kartą organizavo nuotolinį protmūšį „Kultūrų ratas“. Šis renginys yra edukacinio projekto „Kultūrų ratas“ dalis, skirtas mokinių neformaliam pilietiniam švietimui bei tautinių mažumų, gyvenančių Lietuvoje, istorijos, kultūros pažinimui, tarpkultūrinės tolerancijos puoselėjimui.
Protmūšyje dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo ir profesinio rengimo mokyklų mokiniai – iš viso 17 komandų iš 13 mokymo įstaigų.
Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos septintokai šiame konkurse LAIMĖJO I VIETĄ! Šiandien mus pasiekė diplomai ir šaunūs prizai - puiki motyvacija ir toliau dalyvauti "Kultūrų rato" projekte.