Vasario 8-oji – saugesnio interneto diena. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje apie saugumą internete bus kalbama su visų klasių mokiniais. Kviečiame prie šios iniciatyvos jungtis ir tėvus. Verta prisiminti, kad norint išmokinti vaikus saugaus ir atsakingo elgesio internete neužtenka vien drausti. Vaikams ir paaugliams svarbu, kad su jais būtų tariamasi, išsakomi realūs argumentai apie saugaus elgesio internete taisyklių laikymosi naudą. Išlikime dėmesingi ir pastebėkime vaikų elgesio, nuotaikų pokyčius jiems naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, o susidūrus su realiomis grėsmėmis palaikykime, kad vaikai jaustų, jog gali bet kada kreiptis pagalbos ir patarimo.
 Tėveliai, kurie nori praplėsti žinias, vasario 8 d. 18 val. kviečiami stebėti nemokamą nuotolinę diskusiją „Vaikas ir internetas: kada jau laikas ir kaip?“. Ryšių reguliavimo tarnybos bei projekto „Saugesnis internetas“ partnerių organizuojamos diskusijos metu bus bandoma išsiaiškinti, kada jau laikas vaikus supažindinti su internetu ir kaip tai padaryti. Dalinamės internetinio renginio nuoroda:

saugumas in 2022 02